Hakkımızda

1983 yılında İzmir de doğdum. Çocukluk yıllarım İzmir, Ankara ve İstanbul'da geçti. Kocaeli Üniversitesi mezunuyum. Lise zamanlarında Fotoğrafçılığa başlayan ilgimi, Üniversite yıllarımdan sonra meslek haline getirdim.

CEREN ALGANTÜRK
54f62d4f83e77

Hakkımda

Oldukça geniş yelpazede yer alan bu mecrada Doğum Fotoğrafçısı konusunda profesyonelleştim. 2006 yılından bu yana sadece Bebek Doğum Fotoğrafçılığı alanında devam etmekteyim. Kullandığım bazı ekipmanlar Canon Mark IV, Canon Mark III ile güncel çekimleri yapmaktayız.

Meslek Hayatım Boyunca İstanbul’un bir çok hastanesinde doğum fotoğrafçılığı konusunda hizmet vermekteyim.

Çalışmalarımı Görüntüleyin

NE YAPIYORUZ?

Bebeğiniz bizim için özeldir. Özel anlarda size en iyi hizmeti verebilmek için konusunda uzman kadromuz ile 7/24 sizlerleyiz. Bu sebep ile günümüzde Ceren ALGANTÜRK ismi, Doğum fotoğrafçısı ve bebek fotoğrafçısı konularında aranılan profesyonel olmuştur.

Flaşsız, profesyonel çekimlerimiz, doğum öncesi aile çekimleri, doğum anı, ilk muayene, bebek odası, bebeğin aile ile tanışması, ilk emzirme, ev çekimleri, dış mekan çekimleri, İlk 6 yaşa kadar olan Yaş günleri ve tüm özel günlerinizde sizlerle birlikte unutulmaz anları yaşamak dileğiyle…

Geriye baktığımızda belki de elimizde tek kalan eski bir fotoğraftır…